Düğün Dernek Filmini İzle

Düğün Dernek Filmini İzleKasım ayında vizyona girmesine rağmen şuana kadar gerek sosyal medyada olsun gerekse sinemalarda izlenme sayısı anlamında ciddi bir kitleye ulaşan Düğün Dernek filmi izleyenlere kahkaha tufanı yaşatan bir filmdir.

Başrollerini Murat Cimcir ve Ahmet Kural’ın yaptığı Düğün Dernek full izlediğiniz zaman baştan sona kadar sizi güldürecektir.

Kaliteli oyuncu ekibi ve bir o kadar kaliteli yapım ekibi ile başarılı bir film olan Düğün Dernek izleyenlerin bir daha izlemek isteyeceği bir filmdir.

Her geçen gün daha çok izleyici kitlesine ulaşan Düğün Dernek filmi, Sivas şehrinde çekilmiştir ve 2013 kasım ayında vizyona girmiştir.Son otuz yılın gişe rekorunu kıran film internet üzerindede merakla kullanıcılar ile buluşmasını bekliyor.Maddi imkanları kısıtlı olan izleyici kitlesi ile buluşmayı bekliyor.Muhteşem ikili bile bu kadar gişe yapacaklarını tahmin etmemişti.Ama fragmanları bile ne kadar kaliteli bri film olacağını göz önüne sermiştir.

Paylaşmak Güzeldir:

Pin It

Tarih: 4 Ocak 2014   Yazar:   Kategori: Genel   2.726 OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>