Crypto Tab Tarayıcısı İle Bitcoin Kazanma

Crypto Tab Bitcoin kazanma

Crypto Tab tarayıcısı ile bitcoin biriktirme. Uzun süreli olarak kullandığım ve her türlü işlemini yaptıktan sonra sıra geldi sizinle paylaşmaya.

Baştan söyleyeyim, tek başına 1 adet bitcoin kazabilmek çok ama çok uzun zaman gerektiren bir durum. Bu uygulamada kazan kazan mantığı ile çok daha kısa sürede bir şeyler kazanabilirsiniz.

Şimdi gelelim işlemlere. İlk olarak Crypto Tab tarayıcısını indirmeniz gerekmektedir. Bana da biraz katkınız olmasını isterseniz buradan benim referansımla kayıt olabilirsiniz. Ya da direk olarak kendisinden indirebilirsiniz.

Şimdi uygulamayı indirdikten sonra karşımıza gelen ekran,

Bu ekranda ne kadar kazım yaptığınız, sizin referansınızla kaç kişi kayıt olduğu ve bu kayıtlarda da ne kadar kazandıklarınız belirtilmektedir. Başta da söylediğim gibi kazan kazan sistemi dışında bitcoin kazanmak gerçekten çok uzun sürüyor. Küçük kazanımlarla da kazandıklarınız farklı uygulamalardan parayı çekerken kesintiye gidiyor.

Uygulama kazımını yaptığınız coinleri cüzdanınıza aktarırken belli bir ücret almakta. Tabi cüzdan da Türk hesaplarına derken baya bir kesintiye gidiyor. Sırasıyla ben coinleri ilk önce Blockchain’de açtığım cüzdana sonrada Btcfinans hesabına geçirdim. Bu aşamaları yavaş yavaş sitede yazacağım.

Sonuç olarak biraz aşamalı gibi olsa da bu şekilde bitcoin kazanmak mümkün arkadaşlar. Ama başkalarıyla birlikte paylaşım yaparak kazanmak çok daha hızlı olmaktadır. Herkese kolay gelsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir